Телескоп DISCOVERY 114/900/450x. Великий, надзвичайно універсальний телескоп з величезним потенціалом спостереження. При розробці інструменту запам'ятовувалися самі важливі речі - простота використання і потужне збільшення. Основне дзеркало діаметром 114 мм і фокусною відстанню 900 мм забезпечують дуже хороші характеристики, що в поєднанні з високою якістю лінз гарантує яскраві, чіткі і контрастні зображення зірок, планет і Місяця. Оптика телескопа дозволяє вам бачити фази Венери, кільця Сатурна і реєструвати транзити місяців Юпітера. Зроблений з якісних матеріалів.
Характеристики:
• максимальне теоретичне збільшення: 450х
• діаметр: 114 мм
• фокусна відстань: 900 мм
• інтенсивність світла: F / 7,89
• комутаційна здатність: 1,21"
• діапазон: 12,6 магів
• вага: 8700 м
• довжина трубки: 140 см
Доставка і Оплата:
· Доставка у відділення «Нова пошта» / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ / Оплата готівкою при отриманні товару. З допомогою доставки «Нова пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.
· Перевірте товар на пошті перед його оплатою.
· Будемо вдячні вам за відгук після покупки в нашому інтернет-магазині. Якщо ж виникнуть проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
· Доставка без передоплати, товарів вартістю до 50 000 грн.
· Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося, що вам сподобається наше обслуговування.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Discovery |
Країна виробник | Польща |
Стан | Новий |